MIKROBAJT - sklep komputerowy

„MIKROBAJT” POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Sklep komputerowy, jaki jest, każdy widzi… A jednak może się w nim kryć coś znacznie więcej! I tak jest właśnie w MikroBajcie, gdzie świat komputerów jest nie tylko zestawem sprzętu, lecz również wielką pasją samą w sobie.

Doskonale widać to za każdym razem, gdy ktoś odwiedzający naszą placówkę podejmie rozmowę o różnych rozwiązaniach stosowanych w laptopach – nasi pracownicy chętnie podejmują takie tematy i potrafią przedstawić charakterystykę praktycznie każdego sprzętu, jaki się u nas pojawia. Sprawa jest bowiem prosta – jeśli przychodzisz właśnie do nas, to znaczy, że oczekujesz nie tylko niskich cen, lecz również profesjonalnej obsługi. My z kolei nie traktujemy tego określenia jak sloganu, ale jako zobowiązanie. Co za tym idzie – doradzimy najlepiej, jak tylko możemy.

Dodajmy – dotyczy to obsługi każdego klienta bez wyjątku. Nie ma znaczenia, czy przyjdziesz do nas jako osoba prywatna z komputerem przeznaczonym do serwisowania, czy jako przedstawiciel dużej firmy, zainteresowanej usługami działającej przy naszym sklepie i hurtowni sprzętu komputerowego. Za każdym razem pomożemy Ci z równie wielkim zaangażowaniem. Dlaczego? Bo po prostu lubimy tę branżę.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Mikrobajt to sklep komputerowy, serwis laptopów i hurtownia sprzętu komputerowego w jednym. Znajdziesz u nas zarówno komputery poleasingowe, jak i sprzęt klasy biznes. Oczywiście w ofercie są i urządzenia peryferyjne. Jak więc widać zapewniamy wszystko, co można określić mianem full-service.

Dodatkowo możesz u nas liczyć również na usługi dodatkowe, takie jak ogólną diagnostykę, czyszczenie wnętrza komputera (co czasami może być konieczne i skutecznie zapobiegać problemowi przegrzewania się urządzenia), czy instalację oprogramowania.

Pisać można o tym jeszcze wiele, ale spróbujmy podsumować. Kupując w MikroBajcie, możesz liczyć na:

 

  • Niskie ceny. Wynika to nie tylko z faktu, że dysponujemy własną hurtownią. Dostępność sprawdzonych i skontrolowanych pod kątem sprawności laptopów poleasingowych sprawia, że zawsze możesz wybrać pomiędzy nowymi urządzeniami, a tańszymi opcjami. Taki, które często są w pełni wystarczające dla zadań biurowych, czy codziennego korzystania z multimediów.
  • Jakość, za którą ręczymy własną reputacją. Jesteśmy firmą mocno rozpoznawalną lokalnie i regionalnie. W przeciwieństwie do dużych sieci ręczymy za jakość naszych usług osobowo. Działamy więc tak, aby nasi klienci nie tylko chcieli do nas wrócić, ale też rekomendowali nas naszym znajomym.
  • Pełne doradztwo. Dążymy do tego, aby proponowany przez nas sprzęt był maksymalnie dopasowany do potrzeb naszych klientów. Jeśli więc masz mocno skonkretyzowane oczekiwania – powiedz nam o nich. Mając te informacje, postaramy się przedstawić różne rozwiązania, od tych nastawionych na minimalizację kosztów, po takie, które będą optymalne wydajnościowo. Tak, aby Twoja decyzja była podjęta na podstawie możliwie pełnych danych, a nie prospektów reklamowych i losowych treści z Google.
  • Nie tylko komputery. Oczywiście oprócz laptopów i komputerów stacjonarnych posiadamy również cały wachlarz innego asortymentu. Jeśli więc chcesz znaleźć dobrą drukarkę, skaner, bądź jakiekolwiek inne urządzenie peryferyjne (albo okablowanie do niego) – pytaj śmiało. Zarówno w kwestii zakupu, jak i ewentualnych prac serwisowych.
MIKROBAJT sklep komputerowy

Wiedza przede wszystkim

Wspomnieliśmy już, że dla naszych pracowników świat komputerów to prawdziwa pasja. Nie ma w tym ani grama przesady. Z naszego punktu widzenia to nie tylko sprzęt, który musi uzyskać pewne osiągi, by uruchomić na nich konkretny program użytkowy, bądź najnowszą grę. To również całe mnóstwo informacji na temat technologii wykorzystywanej w poszczególnych rozwiązaniach technologicznych.

Śledzimy nowinki dotyczące nowych podzespołów, wczytujemy się w testy różnych urządzeń, wreszcie wyciągamy własne wnioski. My to po prostu lubimy i nie wyobrażamy sobie tę pasję porzucić. Dlatego też, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości przy wyborze pomiędzy dwoma różnymi laptopami – pytaj nas śmiało, a my przedstawimy charakterystyki każdego z nich i… wskażemy ewentualne inne alternatywy. Czyż nie o to chodzi, gdy chce się znaleźć sprzęt komputerowy na lata?

O firmie

A skoro o latach mowa – MikroBajt działa od roku 2009. To sporo – a przecież nadal nie osiadamy na laurach. Nieprzerwanie budujemy relacje z naszymi klientami, a w roku 2019 uruchomiliśmy sprzedaż internetową.

W trakcie całej historii budowaliśmy kolejne kontakty z dostawcami sprzętu, co w połączeniu ze wspomnianym już stałym poszerzaniem wiedzy sprawia, że możemy zapewniać nie tylko doskonałej jakości komputery, lecz również – w razie potrzeby – szybko zamówić dodatkowe urządzenia peryferyjne lub części zamienne. Nie musisz przy tym czekać na wypełnienie procedur, czy odblokowanie długich kolejek magazynowych – nie jesteśmy dużą korporacją, jesteśmy punktem otwartym na potrzeby każdego klienta. Sprawdź nas!

Dane firmy

MIKROBAJT

F.H.U. Grzegorz Dębiński
ul. Beskidzka 178
34-122 Wieprz
NIP: 551 242 54 03

Infolinia: 33 400 02 21
Telefon Komórkowy: 690 902 905
E-mail: biuro@mikrobajt.pl

Grzegorz Dębiński - właściciel marki MIKROBAJT

Grzegorz Dębiński

Właściciel marki MIKROBAJT