Grzegorz Dębiński – właściciel firmy MIKROBAJT | Certyfikowany specjalista branży IT.

utworzone przez | mar 2, 2023

Grzegorz Dębiński to właściciel marki MIKROBAJT, informatyk oraz certyfikowany specjalista CISCO IT ESSENTIALS w dziesięciu dziedzinach informatyki związanych z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi. To człowiek, który jest prawdziwym ekspertem informatyki, posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w IT, które zdobył dzięki swojemu wykształceniu i wieloletniej pracy w branży.

Grzegorz Dębiński – właściciel MIKROBAJT

Człowiek, który o IT wie wszystko !

Pan Grzegorz to osoba nie tylko z dużą wiedzą, ale także o dużym doświadczeniu praktycznym, co pozwala mu na rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów. W ramach prowadzenia swojej firmy, a zarazem marki MIKROBAJT nieustannie rozwija swoje umiejętności.

Na co dzień przede wszystkim zajmuje się sprzedażą laptopów poleasingowych oraz świadczy usługi profesjonalnego serwisu sprzętu dla firm, jak i klientów indywidualnych. Pomaga w rozbudowie i konserwacji laptopów, montażu i rozbudowie komputerów. Działa w szeroko pojętym zakresie serwisowania sprzętu oraz w konserwacji profilaktycznej i diagnostyce, co niewątpliwie może zapobiec niepotrzebnym awariom i zwiększyć żywotność sprzętu. Zajmuje się także instalacją i zaawansowaną konfiguracją systemów operacyjnych oraz budową, zarządzaniem i administracją sieciami.

Bezpieczeństwo w sieci jest dla niego priorytetem, dlatego pomaga w ochronie danych oraz zapewnieniu bezpiecznej pracy w Internecie. Dzieli się tymi informacjami ze swoimi klientami, co pozwala im bezpiecznie pracować lub serfować po Internecie. Jego wiedza i doświadczenie w tym temacie zasługuje na szczególną uwagę.

Grzegorz Dębiński to nie tylko certyfikowany specjalista w dziedzinie IT, czy laureat kursu „Budowa i administracja serwerami internetowymi”, ale także osoba, która przyczyniła się do wielu sukcesów w tej branży. Jego pasja do technologii sprawiła, że przyczynił się również do pobicia Rekordu Polski w realizacji połączenia szerokopasmowego o częstotliwości 5GHz na odległość 200km! To wspaniałe osiągnięcie, które pokazuje, że polscy informatycy są w stanie konkurować z najlepszymi na świecie.

Z jego doświadczeniem związanym z informatyką, serwisowaniem oraz montażem i rozbudową komputerów nie sposób się nie zgodzić – to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie. Bez wątpienia to człowiek z pasją, który swoją wiedzą i doświadczeniem przyczynił się do rozwoju tej branży w Polsce. Ma wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną, co czyni go doskonałym specjalistą. Jego osiągnięcia w dziedzinie IT są nieocenione, a jego pasja i zaangażowanie zawsze wyróżniają go wśród innych specjalistów w tej branży.

Podsumowując:

Jeśli potrzebujesz pomocy w dziedzinie IT, to Grzegorz Dębiński oraz jego firma MIKROBAJT jest najlepszym wyborem. Bez względu na to, czy jest to indywidualny użytkownik czy firma, zapewni profesjonalną i kompleksową obsługę.

Marka MIKROBAJT to gwarancja jakości i niezawodności, a Grzegorz Dębiński to człowiek, który o sprzęcie wie wszystko.

Grzegorz Dębiński - CISCO IT ESSENTIALS
Grzegorz Dębiński - „Budowa sieci i administracja serwerami internetowymi”
Grzegorz Dębiński - WIFIRekord

Aktualizacja – 06.03.2023 – Ukończenie „KURSU SEO EXPERT” – papaSEO

Z przyjemnością informujemy, że Grzegorz Dębiński, właściciel firmy Mikrobajt, poszerzył swoją wiedzę z zakresu optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych (SEO). Dnia 06.03.2023r. ukończył ” KURS SEO Expert”, prowadzony przez cenionego specjalistę w tej dziedzinie, Grzegorza Strzelca z papaSEO.

Warto zaznaczyć, że Grzegorz Strzelec to zaawansowany specjalista w branży SEO, który pracował między innymi dla Onetu i TVN. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii SEO dla firm różnych branż i specjalizuje się w wykorzystaniu najnowszych narzędzi i technik pozycjonowania.

Grzegorz Dębiński dzięki ukończeniu kursu pod okiem Grzegorza Strzelca zdobył nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną wiedzę w dziedzinie SEO. Z pewnością nowe umiejętności pomogą w lepszym pozycjonowaniu firmy MIKROBAJT w Internecie oraz w zdobywaniu nowych klientów.

Firma MIKROBAJT zyskała Certyfikowanego specjalistę w branży SEO. Jesteśmy przekonani, że dzięki certyfikatowi uzyskanemu przez Grzegorza Dębińskiego, nasza firma będzie w stanie sprostać wymaganiom coraz bardziej konkurencyjnego rynku, jest co niezbędne w dzisiejszych czasach w dynamicznie rozwijającej się branży IT.

Grzegorz Dębiński - certyfikowany specjalista SEO

CIEKAWE ARTYKUŁY: