Laptop poleasingowy dla firmy – biznesowy sprzęt niezastąpiony w Twojej firmie !

utworzone przez | lut 23, 2023

Laptopy poleasingowe stały się ostatnio bardzo popularne wśród firm, które szukają wydajnego sprzętu biznesowego do pracy zdalnej, w terenie lub biurze. To rozwiązanie, które pozwala zaopatrzyć firmę w wydajne laptopy biznesowe, generując spore oszczędności.

Laptop dla firmy to inwestycja na lata. Warto postawić na solidny sprzęt, który będzie służył przez wiele lat. Dlatego laptop poleasingowy to doskonały wybór dla firm, które potrzebują szybkiego i bezawaryjnego laptopa do codziennej pracy. Laptop biznesowy to nie tylko elegancki design i wysoka jakość wykonania. Warto zauważyć, że laptopy poleasingowe to z reguły najwyższe modele biznesowe, które są wykonane z wysokiej jakości podzespołów, co oznacza, że mogą służyć przez wiele lat bez potrzeby naprawy lub wymiany na nowy sprzęt.

Wydajny laptop to podstawa, jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom wygodę i efektywność pracy. Laptopy biznesowe, ze względu na swoją specyfikę, zazwyczaj posiadają mocniejsze podzespoły niż modele dostępne w sklepach. Dlatego są w stanie sprostać wymagającym zastosowaniom, takim jak np. obróbka grafiki czy programowanie.

UWAGA !

Warto pamiętać, żeby wybierać sprzęt od renomowanych sprzedawców takich jak na przykład MIKROBAJT, którzy sprzedają laptopy najwyższej klasy „A+” a dodatkowo zapewniają wsparcie techniczne i gwarancję na swoje produkty.

Dlaczego firmy najczęściej kupują laptopy poleasingowe ?

Laptop poleasingowy to nic innego jak laptop używany, który był eksploatowany przez określony czas w firmie, a po skończeniu leasingu trafił do odsprzedaży. Specjalistyczne firmy poleasingowe odkupują taki sprzęt. Zanim zostanie ponownie sprzedany na rynku wtórnym, przechodzi szereg testów, względem których każdy pojedynczy egzemplarz zostaje przypisany do odpowiedniej dla jego stanu klasy np. A+, A, A-, B lub C.

Nasza firma MIKROBAJT wyszukuje najlepsze sprzęty, jeśli chodzi o parametry, oraz najładniejsze sprzęty, jeśli chodzi o wygląd. Najczęściej są to sprzęty w tzw. klasie A+ czyli „JAK NOWE”. Są w 100% sprawne i nie posiadają praktycznie żadnych śladów użytkowania. Posiadają oryginalne komponenty takie jak dyski, pamięci, baterie lub zasilacze.

Kolejnym aspektem laptopów poleasingowych jest ich cena, która jest znacznie niższa niż cena nowych laptopów biznesowych. W związku z tym, wybierając laptop poleasingowy dla swojej firmy, można zaoszczędzić sporo pieniędzy, a jednocześnie uzyskać wysokiej klasy sprzęt nie wydając fortuny.

Przykład 1 – Możemy kupić dwa biznesowe laptopy poleasingowe o podobnych parametrach zamiast jednego nowego biznesowego sprzętu.

Czyż to nie genialny pomysł ?
W tej samej cenie mamy zaopatrzone dwa stanowiska pracy zamiast jednego !

Przykład 2 – Możemy kupić jeden biznesowy laptop poleasingowy zamiast nowego ale konsumenckiego sprzętu z elektromarketu.

Czy to nie znaczna różniąca ?
W tej samej cenie dostajemy biznesowy i bezawaryjny laptop wykonany z najwyższej jakości materiałów. Nie da się takiego sprzętu porównać do standardowego (plastikowego) laptopa, który nie jest przystosowany do ciągłej pracy a ten fakt przełoży się bez wątpienia na wysoką awaryjność i konieczność szybkiej wymiany.

Podsumowując, laptopy poleasingowe to idealna alternatywa dla firm poszukujących sprzętu biznesowego w atrakcyjnej cenie. Wykonane z wysokiej jakości podzespołów, są w stanie sprostać wymagającym zastosowaniom oraz służyć przez wiele lat. Korzystny stosunek jakości do ceny sprawia, że jest to niewątpliwie opłacalna inwestycja dla każdej firmy.

Zanim zaopatrzysz swoją firmę w nowe laptopy, skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty, którą będziesz móc szczegółowo przeanalizować i uwzględnić w swoim biznesplanie.

Zapraszamy !

CIEKAWE ARTYKUŁY: